Tapety na pulpit. Tapety na pulpit

Tapety na pulpit to zdjęcia, obrazy i grafiki, które każdy Internauta może bezpłatnie i na użytek własny (!) pobrać ze strony tapety.intergry.pl. Zabronione jest kopiowanie w celach komercyjnych!

Jak pobierać tapety na pulpit?
Wybierz jedną z podanych poniżej kategorii tematycznych. Przeglądaj tapety klikając w ich miniaturki. Po kliknięciu tapeta powiększy się dzięki czemu obejrzysz ją dokładniej. Jeśli zdecyduje się na pobranie tapety na pulpit kliknij w link: "Pobierz na pulpit >>" - tapeta zostanie ściągnięta na Twój komputer.

Tapety na pulpit udostępnione przez portal ekologia.pl podzielone są na kilka kategorii tematycznych:Jak ustawiać tapety na pulpit?
Zapisany na komputerze obrazek można w szybki sposób wyświetlać w formie tapety. W tym celu należy kliknąć prawym przyciskiem myszy w symbol pliku, a następnie z rozwijanego menu wybrać opcję: "ustaw jako tło pulpitu". Jeśli rozdzielczość Twojego monitora jest mniejsza lub równa 1024x768px tapeta zostanie wyśrodkowana i wypełni cały ekran. W przypadku, gdy masz ustawioną większą rozdzielczość tapeta będzie wyśrodkowana, a dookoła niej pojawi się czarna obramówka.

Różne sposoby położenia tapety na pulpicie
Kliknij prawym przyciskiem myszy na pulpicie i wybierz "właściwości". Przejdź na zakładkę "pulpit". W rozwijanym menu nazwanym "położenie" znajdują się trzy opcje wyboru:
  • do środka (tapeta zostanie wyśrodkowana)
  • rozciągnięcie (tapeta zostanie przeskalowana, czyli rozciągnięta na pełen ekran)
  • sąsiadująco (tapeta zostanie automatycznie powielona i przylegając do siebie bokami obrazki wypełnią ekran)
 
Na stronie głównej znajduje się moduł "najwyżej oceniane tapety". Znajdują się tam tapety, które najchętniej oglądają nasi użytkownicy. Każdy z Was może oceniać obrazki, aż Twoja ulubiona tapeta pojawi się na pierwszej stronie.


Zobacz także:
Puzle on-line - opis
Puzzle dla dzieci
Układanki dla dorosłych
Tapety - historia
Tapety na komórkę
Gra